Sef de Sectie productie confectii/structuri metalice

Petrolvalves

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma italiana cu activitate in domeniul confectiei structurii metalice.
Locatie: Romania
Responsabilitati:
• Conduce activitatea sectiei confectiei structurii metalice
• Raspunde de realizarea la timp si in bune conditii a comenzilor primite
• Intocmeste rapoarte de productie si intreprinde toate masurile necesare pentru executia lucrarilor la termenul stabilit
• Raspunde de activitatea personalului din subordine
• Indeplineste obiectivele de productie conform planurilor stabilite

CERINTE

• Experienta in domeniu
• Cunoasterea limbii italiene

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial:
• Salariul este oferit in conformitate cu pregatirea profesionala; se va negocia cu firma angajatoare.
• Cazare asigurata

Mobilizare: ASAP

Furnizare de echipament pentru industria energetica si petrochimica si recrutare si plasare de forta de munca pentru proiecte internationale.

www.petrolvalves.ro