Sef de Santier - Directia Instalatii si Automatizari in Transporturi

IMSAT SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Pozitia raporteaza Managerului de Proiect si are in subordine Sefii de Echipa, Maistrii.
- Se lucreaza pe coridorul IV Fundulea - Fetesti

Postul presupune:
- Estimarea necesarului de materiale, utilaje, resurse umane implicate, dar si a perioadei de timp necesare efectuarii proiectelor;
- Coordonarea executarii proiectelor: programarea echipelor, gestionarea materialelor si a echipamentelor
- Controlul permanent al calitatii executiei
- Gestionarea resurselor de care dispune proiectul cu raportari periodice catre Managerul de Proiect
- Coordonarea echipelor de muncitori si urmarirea respectarii normelor de protectie a muncii si de securitate

CERINTE

- Absolvent al UPB, preferabil Facultatea de Telecomenzi si Electronica in Transporturi
- Experienta de minim 5 ani in domeniul automatizarilor si/sau telecomunicatiilor feroviare
- Buna cunoastere a MS Office (Word, Excel), ACAD (mediu), Internet
- Carnet de conducere cat. B
- Disponibilitatea de deplasare in tara
- Bune abilitati de organizare si conducere; lucru in echipa
- Atentie la detalii
- Abilitati de comunicare, onestitate
- Personalitate energica, proactiva, cu atitudine pozitiva

BENEFICII OFERITE

- Mediu de lucru profesionist, salariu atractiv si bonusuri functie de performanta.

- Numai candidatii selectati vor fi contactati.

DESCRIEREA FIRMEI

Integrator de servicii industriale:
- proiecte la cheie in industria cimentului, infrastructura telecomunicatii, echipamente electrice si de automatizari, retele voce-date, sisteme de securitate, confectii si structuri metalice
- antreprenor general constructii civile si industriale