Sef de Santier-Departamentul Instalatii

GLOBAL VISION

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Analizarea si insusirea documentatiei tehnice, estimarea necesarului de resurse implicate, dar si a perioadei de timp necesare efectuarii lucrarilor si coordonarea organizarii de santier;
- Coordonarea in executie prin programarea echipelor, gestionarea materialelor si a echipamentelor, planificarea activitatii de montaj;
- Controlul permanent al calitatii executiei prin intocmirea proceselor verbale;
- Gestionarea resurselor de care dispune proiectul cu raportari periodice catre Managerul de Proiect;
- Urmarirea respectarii normelor de protectie a muncii si de securitate;
- Responsabilitatea etica si financiara a muncii.

CERINTE

- Absolvent al Facultatii de Instalatii in Constructii;
- Experienta in functia de Sef de Santier de minim 5 ani;
- Cunostinte de limba Engleza, Scris si vorbit;
- Cunoasterea MS Office (Word, Excel), notiuni ACAD
- Bune abilitati de organizare si conducere;
- Atentie la detalii;
- Abilitati de comunicare, onestitate;
- Personalitate energica, proactiva, cu atitudine pozitiva.

BENEFICII OFERITE

- Mediu de lucru international, salariu atractiv si bonusuri functie de performanta
- Stabilitate, mediu competitiv
- Plan de stimulare corespunzator performantelor personale si ale organizatiei
- Mediu de lucru placut;
- Oportunitati de promovare si un plan de cariera personalizat;
- Oportunitatea contributiei in proiecte de dimensiuni impresionante

Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale; Activitati de consultanta pentru afaceri si management; Activitati de arhitectura, inginerie si servicii de consultanta tehnica legate de acestea.