Sef de Santier - Departament Instalatii Electrice

IMSAT SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pozitia raporteaza Managerului de Proiect si are in subordine Sefii de Echipa si Maistrii.

Postul presupune:
Analizarea si intelegerea documentatiei tehnice, estimarea necesarului de materiale, utilaje, resurse umane implicate, dar si a perioadei de timp necesare efectuarii proiectelor; coordonarea organizarii de santier
Coordonarea executarii proiectelor: programarea echipelor, gestionarea materialelor si a echipamentelor, planificarea activitatii de montaj
Controlul permanent al calitatii executiei
Gestionarea resurselor de care dispune proiectul cu raportari periodice catre Managerul de Proiect
Coordonarea echipelor de muncitori si urmarirea respectarii normelor de protectie a muncii si de securitate

CERINTE

Absolvent al UPB, Facultatea de Electrotehnica sau Energetica
Experienta in functia de Sef de Santier de minim 3 ani
Bune cunostinte de limba Franceza
Buna cunoastere a MS Office (Word, Excel, Access), ACAD
Carnet de conducere cat. B
Disponibilitatea de deplasare in tara si strainatate
Bune abilitati de organizare si conducere
Atentie la detalii
Abilitati de comunicare, onestitate
Personalitate energica, proactiva, cu atitudine pozitiva

BENEFICII OFERITE

Mediu de lucru international, salariu atractiv si bonusuri functie de performanta

Numai candidatii selectati vor fi contactati

DESCRIEREA FIRMEI

Integrator de servicii industriale:
- proiecte la cheie in industria cimentului, infrastructura telecomunicatii, echipamente electrice si de automatizari, retele voce-date, sisteme de securitate, confectii si structuri metalice
- antreprenor general constructii civile si industriale