Sef de santier constructii drumuri

Strabag SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Planificare si dezvoltare proiecte de constructii in domeniul constructiilor de drumuri
- administrare utilaje, personal si materiale
- urmarire constructii resp. control rezultate santier
- centralizare servicii
- urmarire costuri santier

CERINTE

- studii tehnice finalizate (CFDP)
- experienta relevanta in domeniu de minim 3 ani
- foarte bune cunostinte de MS-Office
- buna cunoastere a programelor de calculatie (ARRIBA prezinta avantaj)
- gandire analitica
- fluenta in limba engleza sau GERMANA
- disponibilitatea de a calatori in interes de serviciu

RUGAM TRANSMITETI CV-urile IN LIMBA ENGLEZA/GERMANA !!!

NUMAI CANDIDATII CARE CORESPUND CERINTELOR VOR FI CONTACTATI !

STRABAG este un concern de constructii austriac, activ pe plan international, cu societati in Germania, Belgia, Olanda, Elvetia, Ungaria, Slovacia, Cehia, Polonia, Croatia, Slovenia, Serbia, Romania, Bulgaria, si Rusia, care numara ca. 60.000 angajati in intreaga Europa.