Sef de Santier

AMO Parteners

Job expirat

RESPONSABILITATI

Receptioneaza documentele care sosesc in santier;
Garanteaza prin controlul sau executia conform proiect;
Participa cu Inginerul de proiect la pregatirea concreta a executiei;
Urmareste planning-ul saptamanal si organizeaza activitatea zilnica a echipelor de lucru;
Pune in opera aprovizionarea si face suplimentari de materiale;
Intocmeste zilnic raportul de santier;
Pregateste planurile post executie;
Tine evidenta stocurilor de materiale

CERINTE

Studii medii tehnice ;
Experienta minim 5 ani pe o pozitie similara
Experienta in coordonarea uneia sau mai multor echipe de oameni;
Capacitate mare de lucru;
Atitudine orientata spre rezultate;
Persoana foarte organizata, responsabila, competenta;
Disponibilitate la deplasare in tara;
Implicare in activitatea de derulare a proiectelor

BENEFICII OFERITE

salariu net lunar : 700 EUR (se va calcula in RON, la cursul BNR);
integrarea intr-o echipa tanara si competitiva;
expunerea la un mediu international de lucru.

HR Company providing selection&recruitment, executive search and head-hunting