SEF DE SANTIER

S.C. EKA DEVELOPMENT S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

• coordoneaza activitatea de executie in santier:
• raspunde de executarea la timp si de calitatea lucrarilor incredintate;
• intocmeste si completeaza jurnalul de santier;
• verifica situatia si calitatea lucrarilor executate
• verifica planurile de executie si propune solutii pentru rezolvarea problemelor identificate;
• cunoaste bugetul proiectului;
• intocmeste necesarul de materiale si il prezinta serviciului tehnic pentru comanda, urmareste ca aprovizionarea cu materialele comandate sa se faca la timp, verifica existenta documentelor de calitate.

CERINTE

- absolvent studii superioare (Constructii Civile si Industriale)- inginer constructor;
- experienta minim 3 ani in conducerea santierelor;
- abilitati de comunicare, negociere, analiza si sinteza;
- este orientat inspre indeplinirea obiectivelor;
- cunostinte de operare PC (Windows, MS Office).

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant;
Oportunitatea de a lucra intr-un mediu tanar, dinamic.

DESCRIEREA FIRMEI

Companie de constructii.