Sef de santier

STRABAG SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- responsabil cu proiecte in domeniul protectiei mediului, decontaminarii solului
- organizare santier
- supravegherea si controlul bunei desfasurari a lucrarilor

SE VOR LUA IN CONSIDERARE NUMAI APLICATIILE DE PE WWW.STRABAG.COM, KARRIERE/CAREER --> Steagul Romaniei --> Formularul Online.

CERINTE

- studii tehnice finalizate (Fac. constructii drumuri)
- experienta relevanta in domeniu de minim 3 ani
- foarte bune cunostinte de MS-Office si Autocad
- gandire analitica
- fluenta in limba engleza
- disponibilitatea de a calatori in interes de serviciu

RUGAM TRANSMITETI CV-urile IN LIMBA ENGLEZA!!!

NUMAI CANDIDATII CARE CORESPUND CERINTELOR VOR FI CONTACTATI !

STRABAG este un concern de constructii austriac, activ pe plan international, cu societati in Germania, Belgia, Olanda, Elvetia, Ungaria, Slovacia, Cehia, Polonia, Croatia, Slovenia, Serbia, Romania, Bulgaria, si Rusia, care numara ca. 60.000 angajati in intreaga Europa.