Sef de Santier

ACVATOT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Receptioneaza documentele care sosesc in santier;
- Garanteaza prin controlul sau executia conform proiect;
- Participa cu Inginerul de proiect la pregatirea concreta a executiei;
- Urmareste planning-ul saptamanal si organizeaza activitatea zilnica a echipelor de lucru;
- Pune in opera aprovizionarea si face suplimentari de materiale;
- Intocmeste zilnic raportul de santier;
- Pregateste planurile post executie;
- Tine evidenta stocurilor de materiale,

CERINTE

- Studii medii tehnice (drumuri, retele de apa/canalizare; retele de gaz si termoficare) ;
- experienta intre 3-5 ani pe o pozitie similara - constituie un avantaj experienta in domeniul constructiilor edilitare;
- experienta in coordonarea uneia sau mai multor echipe de oameni;
- capacitate mare de lucru;
- atitudine orientata spre rezultate;
- persoana foarte organizata, responsabila, competenta;
- disponibilitate la deplasare in tara;
- implicare in activitatea de derulare a proiectelor;

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv;
- tichete de masa;
- abonament medical la o clinica privata;
- programe de formare profesionala;
- integrarea intr-o echipa tanara si competitiva;
- expunerea la un mediu international de lucru.