SEF DE SANTIER

TEAM PROIECT INGINERIE

Job expirat

RESPONSABILITATI

TEAM PROIECT INGINERIE, companie de consultanta in constructii recruteaza SEF DE SANTIER pentru Carrfour Arad, cu posibiltate de relocare.

Responsabilitati :
- Se subordoneaza Inginerului de Proiect;
- Are in subordine muncitorii calificati si necalificati.

- Receptioneaza documentele care sosesc in santier (pontaje subantreprenori, avize de insotire a marfii, etc)
- Garanteaza prin controlul sau executia conform proiectului
- Participa cu Inginerul de proiect la pregatirea concreta a executiei
- Urmareste planning-ul saptamanal realizat impreuna cu Inginerul de Proiect si organizeaza activitatea zilnica a echipelor de lucru
- Pune in opera aprovizionarea si face suplimentari de materiale/utilaje cu acordul Inginerului de Proiect
- Urmareste si verifica buna executie a lucrarilor
- Optimizeaza indeplinirea sarcinilor si folosirea resurselor
- Intocmeste zilnic raportul de santier
- Pregateste planurile post executie
- Tine evidenta stocurilor de materiale existente pe santier.

CERINTE

- Maistru cu experienta sau inginer debutant
- Persoana comunicativa si cu simtul respunderii
- Cunostinte MS Office
- Cunoastere Autocad reprezinta un plus
- Permis conducere

BENEFICII OFERITE

- Salariu motivant
- Telefon de serviciu
- Masina de serviciu

TEAM PROIECT INGINERIE, societate cu capital majoritar francez, companie de consultanta in domeniul constructiilor, companie ce colaboreaza cu Carrefour, Cora si Bricostore.