SEF DE SANTIER

ALFA PLAN CONSTRUCT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-coordoneaza activitatea de executie in santier:
-raspunde de executarea la timp si de calitate a lucrarilor incredintate
-intocmeste si completeaza jurnalul de santier
-verifica situatiile lucrari lorsi a cantitatilor executate
-verifica planurile de executie si propune solutii pentru rezolvarea neconformitatilor identificate
-cunoaster bugetul proiectului
-intocmeste necesarul de materiale si il prezinta serviciului tehnic pentru comanda, -urmareste ca aprovizionarea cu materialele comandate sa se faca la timp,
-verifica existenta documentelor de calitate

CERINTE

- absolvent studii superioare (Constructii Civile si Industriale)- inginer constructor
- experienta minim 2 ani in conducerea santierelor
- abilitati de negociere, analiza si sinteza
- abilitati de comunicare
- este orientat inspre indeplinirea obiectivelor.
- poseda cunostinte de operare PC (Windows, MS Office)

BENEFICII OFERITE

PACHET SALARIAL MOTIVANT

DESCRIEREA FIRMEI

Companie de dezvoltare imobiliara