SEF de SANTIER

TRENKWALDER-SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Responsabilitate tehnica si comerciala pentru proiecte
- Sustinere in desfasurarea proiectelor si la elaborarea conceptelor in faza de pre-vanzare
- Planificare, calculatie, elaborare de oferte, prezentari de proiecte
- Derularea tehnica si comerciala a proiectelor in domeniul de desfacere a protectiei anticorozive si contra incendiilor, tehnologiei rezervoarelor si asanarii betonului
- Managementul riscurilor si reclamatiilor in cadrul derularii proiectelor
- Mentinerea relatiei cu clientii cheie, dupa vanzare

CERINTE

- Studii superioare in domeniul constructiilor
- Experienta minim 3 ani in derularea proiectelor tehnice si comerciale
- Cunoasterea limbii engleze la nivel avansat (limba germana constituie un avantaj)
- Capacitati excelente de coordonare si organizare
- Abilitati de negociere
- Orientare catre client
- Creativitate, capacitate de improvizatie si inovatie
- Flexibilitate

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA. Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA UNEI ORGANIZATII. Va asteptam la filialele noastre din Sibiu, Bucuresti si Timisoara!