Sef de Echipa Distributie Adresata

S.C. PostMaster S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Coordonarea unei echipe de distribuitori de materiale publicitare,
- Planificarea si organizarea activitatii distribuitorilor,
- Asigurarea controlului distributiei,
- Raportare

CERINTE

- experienta in cordonarea echipelor (2-3ani)
- atitudine profesionista si atentie la detalii
- abilitati de planificare, responsabilitate, seriozitate si entuziasm
- orientare spre rezolvarea problemelor, depasirea obiectivelor
- capacitatea de a mobiliza o echipa in vederea atingerii rezultatelor
- energie si rezistenta la stres
- cunostinte de MS Office (word, excel)
- permis de conducere categoria B – vechime min. 2 ani
- abilitati de orientare in teren, cunosterea temeinica a strazilor, cartierelor si zonelor din orasul Bucuresti

BENEFICII OFERITE

Salariu atractiv si bonusuri in functie de rezultate,
Bonuri de masa
In functie de rezultate poate beneficia de masina de serviciu

Compania desfasoara activitati de distributie de materiale publicitare si curierat.