Sef de echipa

zeitconcept servicii de personal SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Organizeaza eficient activitatea in santier din punct de vedere al resurselor umane si materiale
Urmareste realizarea lucrarilor in conditii de maxima calitate, cu respectarea termenelor graficului de executie
Asigura respectarea normelor de protectie a muncii si paza contra incendiilor pe santier

CERINTE

Nu sunt necesare studii superioare de specialitate
Experienta minim 3 ani
Cunostinte avansate de limba engleza
Cunostinte limba slovaca si/sau limba germana constituie un mare avantaj
Cunostinte PC: MS Office, Internet
Permis de conducere, categoria B
Disponibilitate la deplasari in tara

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant: 1900 RON net, diurna, ore suplimentare platite
Dezvoltare profesionala si personala continua

Agentia de selectie si plasare de forta de munca S.C. zeitconcept Servicii de Personal S.R.L. este filiala din Bucuresti a companiei germane zeitconcept Personaldienstleistungen GmbH care ofera clientilor sai din Romania solutii inteligente de personal, un plus de flexibilitate in afaceri si transparenta in cooperare.Cautam pentru unul dintre clientii nostrii o companie multinationala
specializata in lucrari de instalatii electrice sefi de echipa pentru executia lucrarilor contractate.Pentru acest post cautam 3 persoane.