SEF DE ECHIPA

MANPOWER Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Asigurarea realizarii obiectivelor precum si a urmaririi eficientei si calitatii muncii printr-un management adecvat al echipei de subordonati in activitatea de depozit
- Coordonarea eficienta a echipei din subordine
- Planificarea si organizarea activitatii din depozit
- Asigurarea intocmirii si fluxului de documente
- Asigurarea standardului de calitate in privinta colaborarii sale si a subordonatilor sai cu ceilalti angajati ai companiei
- Raportari periodice catre Directorul Depozitului

CERINTE

- Absolvent studii medii (liceu, scoala profesionala)
- Experienta intr-o pozitie de conducere/coordonare (avantaj)
- Foarte bune abilitati de organizare si prioritizare a activitatilor
- Persoana responsabila, care isi impune cu usurinta punctul de vedere
- Cunostinte utilizare PC - nivel mediu
- Limba Engleza - nivel mediu

BENEFICII OFERITE

- Companie multinationala din domeniu logistic
- Salariu atractiv si tichete de masa
- Posibilitati de formare si dezvoltare in companie