Sef Contabil / Administrativ-Economic

HOLOSFIND SOFTWARE

Job expirat

RESPONSABILITATI

Absolut necesare:

Contabilitate primara
Bilant
Fiscalitate
Salarizare
Intocmire declaratii fiscale
Balanta Bilant

CERINTE

Candidatul trebuie sa
-posede cunostinte temeinice in ceea ce priveste sistemul organizatoric si financiar-contabil
-sa probeze o buna cunoastere a conducerii contabilitatii computerizate
-sa posede cunostinte solide in ceea ce priveste legislatia in vigoare privind domeniul financiar-contabil

Experienta de minim 5 ani in domeniul contabil, inclusiv nivel de bilant, balanta;
- Cunostinte foarte bune de fiscalitate
- Persoana responsabila, capabila sa gestioneze activitatea dintr-un departament financiar
- Persoana motivata, dornica sa-si dezvolte o cariera intr-o companie internationala

HOLOSFIND Software este filiala româna a societatii Referencement.com, lider pe piata europeana in domeniu SEO si marketing de cercetare..