Sef contabil

ACTIV RECRUITMENT GRUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o comapanie de top in industria turismului si a activitatilor online

Elaborareaza procedurile administrativ-financiare;
Organizeaza, analizeaza si evalueaza activitatea echipei si rezultatele acesteia;
Coordoneaza procesele de audit, controale fiscale ale companiei;
Coordoneaza realizarea si analiza rapoartelor financiare manageriale;
Coordoneaza automatizarea proceselor contabile in softul de contabilitate;
Emite norme interne si proceduri in departamentul de contabilitate;
Participa la elaborarea si imbunatatirea procedurilor interne si dezvoltarea sistemului informatic contabil.

CERINTE

Experienta in coordonarea unei echipe de minim 8 persoane;
Cunostinte solide in domeniu financiar- contabil si cunoasterea legislatiei in vigoare;
Cunostinte temeinice ale codului fiscal;
Abilitati manageriale;
Engleza nivel avansat;
Proactivitate si capacitate de analiza si sinteza;
Experienta de lucru intr-un sistem de contabilitate- ERP;
Experienta in raportare IFRS.

BENEFICII OFERITE

Salariu atractiv;
Bonusuri ocazionale in functie de performanta;
Reduceri la seviciile companiei.

DESCRIEREA FIRMEI

www.activrecruitment.ro

Servicii de recrutare si selectie personal, executive search, head-hunting, evaluare psiho-profesionala, outplacement si consultanta in domeniul resurselor umane. Servicii personalizate, pentru a se potrivi cu fiecare dintre cerintele specifice ale partenerilor nostri.

Ceea ce ne diferentiaza de concurenta este pasiunea pentru domeniul resurselor umane!