Sef Compartiment Service

AGENT TRADE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

1.Coordoneaza activitatea compartimentului Service;
2.Gestioneaza comenzile de piese de schimb de la clienti/dealeri catre furnizori;
3.Gestioneaza documentatia tehnica necesara activitatii din compartimentul Service;
4.Asigura comunicarea cu clientii in problemele de service;
5.Instruieste personalul din compartimentul Service si din Service-ul distribuitorilor;
6.Gestioneaza reclamatiile clientilor

CERINTE

Studii superioare tehnice (de preferat profil electromecanic)
Organizat, buna comunicare
Disponibilitate la ritm de lucru sustinut, disponibilitate de lucru cu clientii,
Experienta in domeniu minim 3 ani
Cunostinte PC si Lb. engleza

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv
Bonusuri in functie de performante
Training de specialitate
Telefon mobil
Automobil

Companie privata cu capital integral romanesc (www.agt.ro) care are ca obiecte de activitate urmatoarele:

1) importul si comercializarea de scule si echipamente electrotehnice Metabo - Germania ( unic importator si reprezentant in Romania),

2) importul si distributia (peste 110 dealeri locali ) al altor branduri de renume precum: Abac, Fiac, Jet, Tecla, Pentax, Kraenzle, Atika, Emak, Batmatic, Barikell, Daishin, etc.

3) unitate de productie si montaj: - compania asambleaza ca OEM (Original Equipment Manufacturer) , echipamente pentru constructii, generatoare de curent si sudura, echipamente agricole, accesorii de sudura, etc.