Sef Compartiment Instalatii Electrice si Automatizari

Romstrade

Job expirat

RESPONSABILITATI

Coordonarea activitatii Compartimentului Instalatii Electrice si Automatizari
Participa la intocmirea proiectelor pe parte electrica pentru lucrarile interne sau pentru terti
Raspunde de relatia cu furnizorul de energie electrica in problemele specifice (proiecte noi, autorizatii, avize tehnice de racordare, etc)
Intocmeste si tine evidenta dosarului in relatia cu ANRE
Intocmeste necesarul de materiale pentru lucrarile in curs si se ocupa de buna aprovizionare a acestora

CERINTE

Experienta pe un post similar de minim 2 ani
Atestare firma ANRE - B, C1A, C2A - pentru proiectare si executie instalatii electrice joasa si medie tensiune
Disponibilitate pentru deplasare pe santiere din tara
Capacitate de planificare si organizare a activitatii echipei
Capacitate de a lucra simultan la mai multe proiecte

BENEFICII OFERITE

Functie de experienta.

DESCRIEREA FIRMEI

Constructii