SEF COLOANA AUTO

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Companie de constructii cu sediul in Adunatii Copaceni cauta SEF COLOANA AUTO pentru:
- Gestionare parc auto complet;
- Intocmire si completare a dosarului de cazier pentru fiecare autovehicol propriu;
- Urmarirea evidentei anvelope-acumulatori;
- Intocmire referate de necesitate privind aprovizionarea de acumulatori si anvelope;
- Efectuare pontaj soferi, tabel diurne si ordine de deplasare;
- Intocmire si urmarire predare masini catre/de catre soferi cu proces verbal;
- Verifica imputarea lipsurilor si dupa caz, a avariilor la autovehicole;
- Elibereaza zilnic (periodic) documente de circulatie – foi de parcurs, fise de consum auto, diagrame, ordine de deplasare;
- Controleaza starea tehnica si intretinerea autovehicolelor proprii, la intrarea si iesirea din reparatie;
- Verifica documentele conducatoriilor auto si ale autovehicolelor, conform normelor legale si ia intocmeste documentele necesare in vederea autorizarii privind circulatia pe drumurile publice;
- Repartizeaza soferii pe masini si schimburi si urmareste operativ prestatiile lor;
- Raspunde si organizeaza activitatea de parcare
- Urmareste permanent- activitatea de dispecerizare (locul unde se afla si lucreaza fiecare auto);
- Intocmeste situatiile de consumuri;

CERINTE

- atestat ARR
- studii medii
- corectitudine
- responsabilitate
- capacitate de analiza si sinteza
- capacitate decizionala
- abilitati de management al timpului si al situatiilor critice

BENEFICII OFERITE

Negociabila