SEF COLOANA AUTO

FARMEXIM S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Administreaza parcul auto: reparatii, revizii, evidente scriptice
-Supervizeaza operatiile de inmatriculari si radieri auto;
-Monitorizeaza dosarele de servicii auto.

CERINTE

- Experienta in logistica minim 6 luni (domeniul de distribuite farmaceutic sau FMCG, constituie avantaj;
- Studii superioare-cunostinte de mecanica auto;
- Permis de conducere categoria B, minim 1 an;
- Bune abilitati de comunicare, negociere si lucru in echipa;
- Domiciliul stabil in Bucuresti

BENEFICII OFERITE

-Mediu de lucru profesionist si competitiv;
-Oportunitati de training si dezvoltare profesionala;
-Pachet salarial motivant.

FARMEXIM este prima companie de import si distributie nationala de medicamente din Romania, infiintata in anul 1990. In 17 ani de profesionalism si inovatie, Farmexim a investit inainte de toate, in oameni. Acum, FARMEXIM doreste sa isi dezvolte echipa la nivel national. Daca vrei sa te realizezi profesional si personal intr-o companie care incurajeaza si rasplateste valoarea, atunci vino alaturi de noi.