Sef case magazin bricolaj

Talent Stream

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Întâmpină clientul, îl îndrumă, şi îl ajută să-şi aleagă produsele, îi oferă soluţii şi servicii.
• Îi sfătuieşte pe consilierii case în ceea ce priveşte întâmpinarea şi consilierea clienţilor.
• Asigură formarea consilierilor case.
• Verifică si intreţine ordinea, curatenia, sesizeaza si inlatura eventualele defectiuni.
• Întreţine, supraveghează şi verifică buna desfăşurare a activităţii legate de case.
• Acţionează în scopul asigurării celor mai bune servicii pentru mulţumirea clienţilor.

CERINTE

Capacitate de comunicare, coordonare si lucru in echipa;
Competenta analitica si strategica;
Orientare catre rezultat;
Capacitate de adaptare;
Responsabilitate profesionala;
Abilitati avansate de operare pe calculator (Microsoft Office.

BENEFICII OFERITE

Mediu de lucru agreabil, intr-o companie internationala
Beneficiul unor importante programe de formare oferite de companie
Posibilitati de dezvoltare a carierei
Conditii de munca motivante
Sediul companiei situat la Bucuresti.

DESCRIEREA FIRMEI

Companie de recrutare