Sef Birou Bucuresti

ROLLSTAR

Job expirat

RESPONSABILITATI

- conducerea biroului Bucuresti din punct de vedere administrativ si dezvoltarea unei echipe de vanzari profesioniste.
-cresterea nr de agenti de vanzari si a valorii contractelor lor. Realizarea targetelor lunare.
-realizarea unei retele comerciale la nivelul Bucurestiului. Marirea bazei de clienti revanzatori.
-urmarirea infaptuirii proiectelor de constructii, licitatii, ofertare.
-raportarea zilnica catre seful ierarhic
-explorarea oportunitatilor de afaceri locale
-atingerea si depasirea targetului lunar.

CERINTE

-experienta in management si vanzari minim 2 ani, preferabil in domeniul constructiilor
-persoana tenace si prezentabila
-cunostiinte foarte bune de Word /Excel/ Internet/PC
-studiile superioare sunt un plus
-cunoasterea limbii engleze poate fi un avantaj
- carnet de conducere B

BENEFICII OFERITE

-salar la nivel de conducere, comision din rulaj, telefon
-bonuri de masa, cadouri de sarbatori, masina
-Atentie! Se lucreaza pe baza de target de vanzari !
-training la sediul din Cluj

Rollstar este liderul zonal in domeniul produselor de protectie solara pentru case si constructii, cu 15 ani de experienta in domeniu. Producem la comanda: jaluzele, parasolare, rulouri, usi de garaj si ferestre PVC si servim aproximativ 5000 de clienti pe an, in conditiile in care satisfactia clientului este prioritatea noastra nr 1.
O echipa de 60 de persoane specializate lucreaza in mediul dinamic si placut de la Rollstar, creind un viitor stabil si cu posibilitati de dezvoltare. Alatura-te si tu echipei noastre!