SEF ATELIER TINICHIGERIE - VOPSITORIE

MIDOCAR

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Indeplinirea tuturor sarcinilor - prevazute pentru atelier - in cadrul liniilor directoare pentru tranzactii;
- Controlarea respectarii liniilor directoare referitoare la sectorul atelierului, precum si al obligatiilor legale, ale autoritatilor si ale uzinei;
- Controlarea respectarii de catre subordonati a tuturor liniilor directoare privitoare la reparatii;
- Raspunde de desfasurarea eficienta a reparatiilor;
- Raspunde de coordonarea eficienta a personalului din subordine;
- Controlaza aplicarea legislatiei in domeniul reparatiilor;
- Pregateste propuneri si masuri pentru imbunatatirea activitatii in raport cu clientii si in raport cu rezultatele economice obtinute sau propuse;
- Coordonarea programelor de verificare 01,02,03 (conform normelor fabricantului pentru aplicarea normelor ISO 9001 ),interpretarea lunara a rezultatelor si pregatirea de propuneri pentru eliminarea deficientelor;
- Efectueaza rapoartele lunare cu realizarile din domeniul atelierului de mecanica, rapoarte pe care le transmite sefului ierarhic superior.

CERINTE

- Studii superioare tehnice;
- Experienta: minim 3 ani;
- Cunostinte de limba engleza;
- Cunostinte temeinice de operare pe computer;
- Calitati de negociere, comunicare scrisa si verbala;
- Disponibilitate de a lucra in functie de necesitatile departamentului, in conditiile legale;
- Adaptabilitate la schimbare;
- Abilitati de consiliere;
- Abilitati de a argumenta concluziile emise;
- Abilitate de a lucra in echipa.

Infiintat in 1992 , MIDOCAR este unul dintre cei mai importanti dealeri Volkswagen si Audi din Romania.
Experienta dobandita in acest timp - fiind primul dealer Volkswagen din Romania - garanteaza calitatea tuturor serviciilor pe care le oferim:
-consultanta in alegerea celor mai potrivite autoturisme,
-propuneri avantajoase de finantare,
-service complet pentru intreaga gama de autoturisme Volkswagen si Audi
-piese de schimb din stoc sau la comanda