SEF ATELIER PRODUCTIE TAMPLARIE PVC

MERIDIAN

Job expirat

RESPONSABILITATI

Organizeaza activitatea de productie
Gestioneaza relatia cu furnizorii,
Preia si lanseaza comenziile in productie,
Raspunde de calitatea executiei si a montajului,
Verifica respectarea instructiunilor de protectie a muncii si PSI.

CERINTE

Persoana dinamica,
Excelente abilitati de organizare, rabdare, atentie la detalii,
Capacitate de a-si stabilii prioritatile si de a organiza eficient activitatea,
Rezistenta la stres.

BENEFICII OFERITE

Salariul brut oferit: minim: 270 euro - maxim: 620 euro in functie de realizari
Telefon mobil

Din dorinta de a fi cat mai aproape de clientii sai Meridian Dacia Renault prin cele doua locatii ale sale din Bucuresti respectiv din Berceni si Militari pune la dispozitie o variata gama de servicii la standarde occidentale.Printr-o echipa tanara si profesionista, stam la dispozitia dumneavostra pentru a va informa despre toate produsele si serviciile Dacia-Renault si a va ajuta sa luati cea mai buna decizie.