SEF ATELIER MECANIC

Terra Romania Utilaje de Constructii srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

- coordonarea echipei de mecanici din atelier
- urmarirea executiei lucrarilor
- intocmirea de rapoarte si prezentarea acestora directorului de service
- experienta intr-o pozitie similara reprezinta un avantaj

CERINTE

- inginer mecanic cunoscator al utilajelor de constructii (buldozere, excavatoare, incarcatoare, macarale, stivuitoare)
- abilitati de comunicare cu clientii
- cunostinte bune de operare PC
- cunoscator al limbii engleze (tehnice) constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

- salariu motivant
- bonuri de masa

TERRA ROMANIA este parte componentă a INDUSTRIE HOLDING şi îşi desfăşoară activitatea în Europa Centrală şi de Est. INDUSTRIE HOLDING este o firmă europeană, orientată spre rezultate globale care utilizează eficient toate punctele forte ale organizaţiei pentru asigurarea unei creşteri viitoare permanente. Sediul central al grupului este în Vösendorf, Viena, iar reprezentanţele locale dispun de o flexibilitate mare pentru a fi cât mai apropiate de beneficiari. Grupul are prezenţă locală susţinută de competenţă şi experienţă europeană în toate ţările din centrul şi estul Europei!

Competenţele noatre de bază sunt producţia, vânzarea, închirierea, întreţinerea şi finanţarea maşinilor pentru construcţii, industrie şi agricultură.

Obiectivul nostru este reliefat prin voinţa de a obţine succese pentru o dezvoltare permanentă.