SEF AMBALARE-produse alimentare

Media Market

Job expirat

RESPONSABILITATI

SARCINI SI ATRIBUTII
* Coordonarea, organizarea si supervizarea departamentului de ambalare(aproximativ 30 de persoane);
* Indrumarea angajatilor din subordine pentru atingerea obiectivelor si indeplinirea sarcinilor;
* Realizarea programului de lucru al subordonatilor;
* Verificarea exacta a utilajelor ca fiind aprobate de conducere;
* Asigurarea functionarii aparatelor la capacitate eficienta;
* Controlarea procesului de pregatire a productiei si a rezultatelor ;
* Alocarea resurselor pentru asigurarea productiei in functie de prioritatile stabilite;
* Organizarea productiei zilnice in functie de necesitati;
* Solutionarea problemelor departamentului;
* Intocmirea planurilor si organizarea activitatilor subordonatilor;
* Revizuirea si aprobarea necesarului de stocare;
* Verificarea si aprobarea documentelor de munca si a listei de proceduri;
* Efectuarea controalelor de calitate a productiei;
* Realizarea training-urilor pentru noii angajati;
* Responsabilitatea dezvoltarii angajatilor prin evaluarea performantei si training-uri;
* Efectueaza oricare alte activitati cerute de conducere;
* Respectarea normelor de protectie a muncii;
* Introducerea in calculator a tuturor datelor referitoare la departamentul de ambalare.

CERINTE

Pentru ocuparea acestui post CERINTELE sunt:
* Absolvent studii medii;
* Experienta minim 3 ani pe post similar de SEF AMBALARE IND. ALIMENTARA;
* Avantaj cunostinte de limba engleza;
* Cunostinte bune de operare PC: Ms.Office, AVANTAJ ROVEMA;
* Avantaj permis auto categoria B;

Candidatul ideal trebuie sa fie o persoana organizata, responsabila, meticuloasa, cu bune abilitati de relationare interumana, un bun sef.

BENEFICII OFERITE

BENEFICII:
- Salariul NET lunar este cuprins intre 1500 si 2000 RON;
- Se ofera telefon, transport asigurat la si de la locul de munca.
- Program de lucru L-V, 09.00-18.00, S de doua ori pe luna 09.00-18.00, cu disponibilitate pentru program prelungit.
- Angajarea are loc pe baza de contract individual de munca.

DESCRIEREA COMPANIEI:
CLIENTUL NOSTRU ESTE O COMPANIE CE ARE CA OBIECT DE ACTIVITATE IMPORT, AMBALARE SI COMERCIALIZARE PRODUSE AGROALIMENTARE.
Locatia este in Bucuresti, sectorul 4.

Human Resources Agency - Consultanta in domeniul Managementului Resurselor Umane, head hunting, proiectarea si dezvoltarea carierei, testare si evaluare psihologica.
POSTURILE DISPONIBILE VA SUNT PREZENTATE DACA ACCESATI www.mediamarket.ro