Security Oficer

Human Rent Romania S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Raspunde de buna desfasurare a activitatii centrului operational prin elaborarea si punerea in practica a normelor de securitate;
- Raspunde de buna functionare a sistemelor antiefractie, CCTV, alarma la incendiu;
- Este responsabil si imputernicit cu aplicarea normelor PSI si ALA.

CERINTE

- Studii medii;
- Cunostinte tehnice legate de echipamentele de supraveghere si control
- Cunostinte de legislatie privind paza obiectivelor.

BENEFICII OFERITE

-Salariu negociabil;
-Bonuri de masa.

Human Rent Romania face parte din grupul multinational de firme Human Rent, cu birouri in Ungaria, Cehia, Slovacia si Romania. Oferim servicii de leasing de personal, recrutare, selectie, payrolling si consultanta in resurse umane. In prezent, avem in derulare proiecte in urmatoarele domenii: logistica/transport/depozitare, restaurante/cafenele, vanzari/comert, IT, telecomunicatii, call-center, secretariat/administrativ, management, contabilitate, constructii, traducatori/interpreti.