Secretariat/receptie

ABC Human Capital

Job expirat

RESPONSABILITATI

Se asigura ca toata corespondenta este transmisa la timp;
Raspunde la toate apelurile telefonice de la pupitrul de receptie al companiei si face legatura telefonica;
Preia si transmite mesajele persoanelor corespunzatoare;
Intampina vizitatorii si îi indruma catre persoanele cautate;
Obtine informatii telefonice la cerere;
Supravegheaza zona aferenta receptiei;
Participa la organizarea evenimentelor companiei;
Gestioneaza toate aranjamentele privind deplasarile si cazarile personalului companiei;
Asigura buna organizare a protocolului;

CERINTE

Studii superioare
Foarte bune abililtati de comunicare si organizare;
Atitudine proactiva;
Foarte bune abilitati de operare PC (Microsoft Word, Excel si PowerPoint);
Cunostinte medii de limba engleza
Punctualitate si responsabilitate.

BENEFICII OFERITE

Mediu de lucru placut

ABC Human Capital – Agentie de recrutare & Executive Search, dezvolta din anul 2005 proiecte de headhunting si recrutare pentru mai mult de 250 de companii prezente pe piata din Romania. Majoritatea proiectelor derulate de agentia noastra se adreseaza pozitiilor de middle si top management, insa compania are experienta si in recrutarea de personal pentru posturi entry level.
Gama serviciilor noastre este alcatuita astfel incat sa raspunda nevoilor companiilor client ― de la selectia si recrutarea personalului, pana la evaluarea profesionala a candidatilor sau a personalului angajat, precum si implementarea de programe de sustinere a persoanelor vizate readaptarii la noile exigente ale pietei fortei de munca.

Portofoliul nostru de clienti: http://www.recrutaresiselectie.ro/portofoliu/