Secretariat / Operare PC - cod m416

Soft-Temax SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma de recrutare localizata in sector 6, langa metrou Gorjului, pe bulevardul Iuliu Maniu cauta studenta chiar si fara experienta, orar part-time pentru:

- Salvare si centralizare CV-uri, apelare candidati.
- Contactare clienti pentru recrutari: deplasare la clienti pentru facturi, contract, prezenta candidati, finalizare contract.
- Deplasari in Bucuresti pentru rezolvarea celorlalte probleme ale firmei 4-5 ore pe saptamana: achitare facturi utilitati, relatia cu Inspectia Teritoriala de Munca, plicuri la Posta, livrarea de dosare la Clienti.

CERINTE

- Seriozitate, aspect fizic placut, prestanta, experienta de lucru in operare PC si rapiditate
- Atentie la detalii, memorie buna rapiditate in asimilarea cunostintelor noi, initiativa pentru rezolvarea problemelor de birou, dorinta de munca.

BENEFICII OFERITE

- Salarizare de 3 mil net la 30 de ore lucrate ( 6 ore pe zi 9-15 de luni pana vineri);
- Carte de munca, instruiri IT, experienta de lucru foarte utila pentru cariera, intr-un birou de recrutare;
- Mediu de lucru placut, tanar, calculatoare de ultima generatie.

DESCRIEREA FIRMEI

Agentie de recrutare