Secretariat - Evidenta primara

GETICA TURISM

Job expirat

RESPONSABILITATI

-tine corespondenta telefonic si prin fax / e-mail cu colaboratorii firmei
-tine evidenta documentelor intrate si iesite din firma prin registrul de intrari-iesiri
-intocmeste corespondenta pentru Directori
-tine evidenta registrului de casa
-tine evidenta facturilor primite si introducerea lor la plata la termenul scadent
-tine evidenta facturilor emise si urmareste incasare lor
-emite documente bancare (file CEC,BO,OP etc.)
-raspunde de evidenta contabila primara a firmei
-activitati in relatiile cu institutiile statului: Administratia financiara, Camera de munca, Casa de Asigurari etc.
-raspunde de modul in care se gestioneaza bunurile materiale in cadrul Compartimentului Financiar - Contabil
-raspunde de administrarea in mod judicios a resurselor alocate
-raporteaza rezultatele obtinute Directorului General

CERINTE

- mimin studii medii, studii superioare constituie avantaj;
- experienta intr-o activitate similara constituie avantaj
- operare PC : MS Office (Word - bine Excel - lucrul cu functii si formule; Corel - avantaj), Internet;
- abilitati de birotica si secretariat;
- abilitati de comunicare, spirit de echipa, persoana deschisa;
- capacitatea de a stabili prioritati, atentie distributiva;
- organizata, responsabila, serioasa;
- capacitatea de a lucra intr-un mediu ce se dezvolta rapid,
- disponibilitate program prelungit;
- atentie la detaliu
- limba engleza
- carnet de conducere - avantaj

BENEFICII OFERITE

-carte de munca
-pachet salarial motivant

Agentie tour-operatoare, specializata in acordarea de asistenta completa in domeniul turismului, a deplasarilor in interesul serviciului si lucrand in mod special la cererea clientului, ofera clientilor sai:
Rezervari si vanzari bilete de avion cu orice companie aeriana si pe orice ruta, oferindu-va servicii prompte si de incredere.
Rezervari la hoteluri - In functie de optiunea dumneavoastra, va asiguram servicii de cazare la hoteluri de
2* - 5*, in tara si strainatate.
Transport intern si extern cu autocarul
Rent-a-car ¿ inchirieri de masini oriunde in lume, colaborand cu firme prestigioase din domeniu.
Pachete turistice (sejururi, circuite interne si externe).
Organizari de misiuni economice-participari la targuri internationale;
Organizari de evenimente speciale (conferinte, intalniri de afaceri, simpozioane, mese festive etc.)
Asigurari medicale pentru calatorie, carte verde