Secretariat- Asistent Relatii Publice si Comunicare

Business Information Systems (BIS) SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- preluarea si redirectarea apelurilor telefonice si a mesajelor catre persoanele avizate din cadrul societatii;
- inregistrarea documentelor;
- intretinerea si actualizarea permanenta a bazei de date privind clienti, furnizori etc
- mentinerea fluxului continuu, electronic de stiri in domeniu de activitate al societatii;
- activitati de protocol;
- participarea la diferite actiuni de marketing si promovare imagine BIS.

CERINTE

- studii medii sau superioare;
- program de lucru: full time;
- experienta: 3-10 ani;
- limbi straine: Limba engleza, nivel avansat;
- operare PC (Word, Excel, Power Point, Access, Internet Explorer).

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial competitiv;
- conditii de lucru intr-un mediu placut, alaturi de o echipa dinamica si performanta.

BIS este o companie romaneasca producatoare de software care s-a focalizat pe dezvoltarea de sisteme de plati pentru domeniul bancar, bazat pe standarde internationale.

BIS a dezvoltat solutii de plati intra/inter/extra bancare de nisa (qPayIntegrator), solutii de business continuity (Esfera, FMA) – pentru mai multe detalii vizitati website-ul www.bisnet.ro