Secretariat-administrativ

ANISP

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Secretariat extins cu operatii de administrativ, evidenta primara, relatii cu membrii organizatiei, organizarea de evenimente.
- Volumul de munca nu este foarte mare (numar de personal angajat este foarte redus).

CERINTE

Studii minime medii sau univesitare in curs

Se cere insa o persoana responsabila, cu bune cunostinte de limba engleza si PC (inclusiv lucru pe Internet) si prezenta la program normal de lucru (exclus part-time).

BENEFICII OFERITE

Salariul net este de cca 770 lei, la care se aduga o serie de facilitati si beneficii (telefon mobil, bonuri de masa).

ANISP - este asociatia profesionala a furnizorilor de retele si servicii de comunicatii electronice (in special Internet) din Romania; are ca scop promovarea domeniului comunicatiilor electronice (Internet) si a intereselor membrilor sai. Are ca membri principalii furnizori de servicii de comunicatii electronice din Romania.