SECRETARIAT

Dancos Tehnic Group Srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

•efectueaza vanzari prin telefon atat noilor prospecti cat si clientilor din baza de date;
•identifica si intelege, in cadrul apelului telefonic, nevoile reale ale clientului cu scopul de a propune spre vanzare produse si servicii care se potrivesc nevoilor exprimate de acesta;
•contacteaza telefonic clientii existenti si identifica nevoile reale ale acestora cu scopul de a propune solutia optima;
•inregistreaza in baza de date rezultatele apelului telefonic efectuat si actiunile viitoare in legatura cu clientul respectiv;
•este pro-activ in dezvoltarea relatiilor cu clientii prin intelegerea si anticiparea nevoilor si solutionarea acestora;
•completeaza corect baza de date a companiei.

CERINTE

•abilitati foarte bune de comunicare si negociere;buna organizare si deschidere la sugestii;
•capacitate de a acumula rapid cunostinte aprofundate despre produse, piata, concurenta, politici comerciale, proceduri;
•spirit de initiativa si proactivitate;
•nivel ridicat de atentie si concentrare, capacitate de analiza;
•foarte bune abilitati de lucru cu calculatorul
•Word, Excel;
•experienta anterioara in vanzari reprezinta un avantaj

BENEFICII OFERITE

•sistem motivant de salarizare (salariu fix + bonus de performanta);
•oportunitatea de a lucra şi a se dezvolta într-o echipă tinara de profesionisti;
•telefon mobil;
•Alte beneficii.

DANCOS TEHNIC GROUP S.R.L. este unic importator si distribuitor al dozatoarelor de apa rece si calda cu sistem de purificare a apei marca HYUNDAI Mai multe detalii despre noi pe www.dozatoarehyundai.ro.