Secretara / Receptionista

BARNETT McCALL RECRUITMENT

Job expirat

RESPONSABILITATI

In numele clientului nostru, importanta companie internationala ce activeaza in domeniul audiovizualului, suntem in cautarea unei Secretare/Receptioniste.
- Distribuirea corespondentei si expedierea acesteia la destinatari;
- Intocmirea borderourilor pentru expeditiile prin curierat si urmarirea livrarii expeditiilor;
- Activitati de protocol;
- Asigurarea legaturilor telefonice in interiorul si exteriorul organizatiei;
- Primirea si transmiterea notelor telefonice;
- Tehnoredactare de documente;
- Traducere de documente (franceza si engleza);
- Back-up asistent manager.

CERINTE

- Studii superioare;
- Experienta dovedita intr-un post similar;
- Cunostinte foarte bune de limba franceza, limba engleza nivel mediu;
- Cunostinte de operare PC (Word, Excel, PowerPoint, Internet, e-mail);
- Capabil sa lucreze calm si eficient in conditii de forta majora;
- Capabil sa-si organizeze activitatea, sa-si stabileasca si sa-si respecte prioritatile;
- Capabil sa lucreze in echipa;
- Abilitati de comunicare.

BENEFICII OFERITE

Se ofera un pachet salarial atractiv. Totodata exista sanse reale de dezvoltare a unei cariere in cadrul unui radio considerat lider de piata in audiente.

We believe that what we do, we do well. We are proud of the services we offer, the team we have created and the results we achieve. Every person and project is unique, by offering a flexible and communicative approach we continuously exceed expectations, fulfil our professional goals and deliver.