SECRETARA - RECEPTIONISTA

Sprint Pharma

Job expirat

RESPONSABILITATI

- intampinarea clientilor, oferirea de informatii, indrumarea / insotirea vizitatorilor;
- preluarea si directionarea apelurilor telefonice, preluarea si transmiterea faxurilor;
- primirea si distributia corespondentei;
- expedierea curierului prin posta simpla sau rapida;
- organizarea si gestionarea fluxului de documente;
- efectuarea de diferite traduceri.

CERINTE

- studii medii/superioare;
- abilitati de comunicare;
- prezenta agreabila;
- persoana dinamica, cu spirit organizatoric;
- abilitati de utilizare PC ¿ Office;
- limba engleza fluent;
- experienta in pozitii similare constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant

Compania activeaza in domeniul farmaceutic, import si distributia de suplimenti alimentari. Este o companie moderna, cu oameni profesionisti, care isi propune sa devina o companie de succes in segmentul suplimentilor alimentari. Investitiile importante formate 100% din capital privat, doresc sa aduca in Romania garantia calitatii, atat prin produse cat si prin servicii.