SECRETARA RECEPTIONERA

WHITELAND IMPORT EXPORT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- indeplineste oficiul de protocol (gustari, apa, etc. pentru directorul general, diversi parteneri ai societatii).
- preia comenzile de rechizite si se ocupa de achizitionarea rechizitelor;
- redacteaza imputerniciri de reprezentare a societatii de catre salariati Whiteland in relatia cu anumite societati;
- triaza CV-uri pe tipurile de posturi anuntate ca fiind vacante;
- programeaza telefonic interviuri pentru procese de selectie din Whiteland - Bucuresti.

Trimiteti aplicatia dumneavoastra la fax: 021/461.04.03, sau la adresa de e-mail jobs@whiteland.ro, specificand pozitia Secretara.

CERINTE

- studii medii / superioare;
- abilitate in operarea programelor Microsoft (Excel, Word, Power Point);
- bune cunostinte de limba engleza;
- capacitati de autoorganizare;
- atitudine proactiva si dinamism.

WHITELAND IMPORT-EXPORT este una din cele mai mari companii de distributie de produse alimentare din Romania cu peste 7 500 clienti.
Suntem unici distribuitori pentru brandurile din portofoliu: Hochland, Meggle, Campina, DonGustosso.

WHITELAND este garantia calitatii produselor distribuite !!