SECRETARA/ RECEPTIONERA

Dacris Impex SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- preluare si directionare apeluri telefonice;
- efectuare apeluri telefonice;
- primire/transmitere/ repartizare/inregistrare corespondenta, fax-uri, mesaje;
- Intampinare vizitatori (furnizori, clienti etc.) si acordare de suport in orice problema;
- copiere documente;
- arhivare documente;
- protocol (efectuarea si administrarea necesarului de protocol);
- tehnoredactare documente si rapoarte specifice.

CERINTE

Studii medii, avantaj studii superioare;
Experienta anterioara de minim 1 an intr-o pozitie similara;
Limba engleza ¿ constituie avantaj
Bune abilitati de operare PC;
Abilitati de organizare si de lucru cu oamenii;
Buna abilitati de comunicare;
Perseverenta, corectitudine, loialitate.

BENEFICII OFERITE

pachet salarial atractiv, posibilitatea lucrului intr-o echipa tanara

Companie nationala ce are obiect de activitate importul si distributia de birotica&papetarie si productie tipografica