Secretara / receptionera

S.C. Synecs Consulting S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Raporteaza direct Directorului de Relatii Publice. Responsabilitati:
- preluare apeluri telefonice;
- notarea tuturor solicitarilor telefonice si personale;
- elaborarea diferitelor documente administrative;
- servicii de protocol;
- traducere / redactare documente in / din limba engleza

CERINTE

- abilitati de comunicare
- aspect ingrijit;
- tinuta prezentabila si bune maniere;
- cunostinte solide de limba engleza;
- cunostinte solide de limbaj secretarial si protocolar (Windows 98, Word, Excel, Power Point, modalitati de adresare formale si informale)
- iubitor de animale (exista un caine lup in curtea societatii)
- experienta in domeniul secretarial

BENEFICII OFERITE

- contract de munca permanent cu Carte de Munca;
- salariu atractiv;
- telefon mobil;
- pauza de masa (in cazul in care se solicita)
- diverse bonusuri in functie de performanta

Consultanta petrol si gaze, protectia mediului, relatii publice, risc si reputatie