SECRETARA RECEPTIE- COMPANIE STRAINA

ABC Human Capital

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o companie cu capital olandez ce actioneaza in domeniul investiilor imobiliare (cumpararea si vanzarea de bunuri imobiliare proprii, inchirierea si subinchirierea bunurilor imobiliare proprii sau inchiriate, administrarea unor imobile aflate in proprietatea societatii). Cu o experienta de mai bine de 11 ani pe piata imobiliara, compania se inscrie in acest segment ca un jucator stabil, oferind clinetilor sai servicii la cele mai inalte standarde de calitate.

- Primirea-redirectionarea sau redactarea si trimiterea diverselor documente
- Redactarea si citirea corespondentei electronice
- Preluarea apelurilor telefonice si redirectionarea lor
- Mentine opisurile dosarelor cu documente actualizate
- Mentine o evidenta minima asupra unor plati catre difersi furnizori
- Tine o parte a agendei directorului, avand evidenta evenimentelor si intalnirilor la care acesta participa
- Efectueaza diferite activitati de protocol pentru conducere sau pentru diferite intalniri
- Mentine evidenta materialelor de papetarie si articole pentru protocol
- Pregateste in diferite ocazii calatoriile conducerii
- intocmeste ordine de plata pentru facturile primite
- Tine evidenta fiselor de pontaj pentru angajati
- Traduce diverse documente sau emailuri (in si din limba engleza)
- Organizeaza sau stabileste diferite intalniri pentru conducere.

CERINTE

- Experienta anterioara pe un post similar minim 1 an
- Limba engleza scris / vorbit fluent
- Excelente abilitai de comunicare si interrelationare
- Spirit de echipa, open minded person.

ABC HUMAN CAPITAL este urmarea fireasca a experientei castigate de fondatorii companiei, in acest domeniu vast, complex, provocator, in continua miscare si schimbare al resurselor umane.

ABC Human Capital poate fi juristul personal pe probleme de legislatie a muncii, recrutorul eficient si rapid, administratorul resurselor umane, provider-ul de leasing de personal, evaluatorul psiho-profesional neutru si competent, pe scurt: PARTENERUL DE AFACERI DISCRET SI EFICIENT.