Secretara receptie

IVET COMPROD SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- preluare apeluri si mesaje.
- directionare mesaje in functie de problematica catre departamentul de resort .
- intampinare vizitatori si directionarea informatiilor conform cu solicitarea sau motivul vizitei.
- gestionare documente.
- primire/expediere corespondenta
- alte activitati specifice pentru secretariat.

CERINTE

- studii medii
- cunostinte operare PC
- experienta pe post similar minim 1 an, constituie avantaj
- atitudine civilizata, politicoasa , agreabila
- persoana ordonata, organizata, punctuala.

BENEFICII OFERITE

- salariu motivant
- mediu de lucru civilizat
- oportunitate de promovare in functie de eficienta , performante profesionale.

IVET COMPROD SRL are ca activitate principala comertul cu amanuntul in magazine alimentare, detinand astazi 23 magazine super mini-market, un depozit propriu cu o capacitate de depozitare de 1500 metri patrati si un numar de peste 600 de angajati.