Secretara Receptie

Montero Grup

Job expirat

RESPONSABILITATI

- preluarea si transmiterea apelurilor telefonice in cadrul si in afara firmei
- efectuarea activitatilor de protocol
- efectuarea anumite lucrari specifice curente (redacteaza corespondenta, traduceri, efectueaza unele formalitati financiare, etc.)

CERINTE

- studii medii/superioare an terminal - reprezinta avantaj studiile umaniste/profil sociouman (psihologie, comunicare, PR, etc);
- cunostinte utilizare PC, facturare;
- abilitati de comunicare;
- persoana comunicativa, sociabila;
- prezenta agreabila

BENEFICII OFERITE

- Posibilitati de promovare, dezvoltare profesionala;
- Climat organizational placut;

Montero, membra a M-grup, a fost infiintat in 1993, ca societate mixta romano-slovena si are in prezent 10 filiale in toata tara, acoperind astfel zonele cele mai importante: Bucuresti, Braila, Brasov, Constanta, Craiova, Cluj, Iasi, Oradea, Sibiu, Timisoara.
www.montero.ro