SECRETARA PROIECT - DOMENIU CONSTRUCTII

SC AVRIG 35 SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Postul ofera suport administrativ echipei tehnice a grupului Avrig 35, indeplinind urmatoarele responsabilitati:
- Primeste, iregistreaza si distribuie corespondenta
- Preia apeluri telefonice si le directioneza persoanelor solicitate
- Primeste vizitatorii si ii conduce la persoanele solicitate
- Redacteaza minutele sedintelor de proiect
- Redacteaza scrisori de afaceri
- Arhiveaza documentatiile tehnice scrise sau electronice
- Efectueaza traduceri din/in limba engleza
- Intocmeste comenzile pentru birotica si materiale de curatenie
- Tine evidenta documentatiei tehnice a proiectului ( autorizatii, avize , proiecte , dispozitii de santier ), a contractelor cu antreprenori , furnizori, clienti
- Primeste toate facturile legate de proiect, obtine avizul de plata din partea managerului de proiect, tine evidenta cheltuielilor si le transmite departamentului de contabilitate
-Asista si acorda suport in special managerului de proiect si dupa caz membrilor echipei

CERINTE

- Studii liceale absolvite sau studii superioare in curs de desfasurare cu frecventa redusa
- experienta de minimum 1 an intr-un post similar, preferabil intr-o companie de constructii / amenajari interioare
- Cunostinte de operare MS Office
- Limba engleza - nivel avansat
- Abilitati de comunicare, planificare, organizare, atentie la detalii, capacitate de a lucra in echipa

Fondat in 1999 de patru investitori americani, grupul AVRIG 35 se bazeaza pe vasta experienta internationala a actionarilor sai pentru a aborda proiecte imobiliare foarte ambitioase. Printre acestea se numara constructia de centre de afaceri, refacerea la standarde occidentale a unor locatii deja existente si relansarea lor pe piata, managementul si operarea cladirilor de birouri, etc.

Portofoliul nostru include:

- Avrig Business Center (ABC), Bucuresti
- Berthelot 59, Bucuresti
- Ambasada Canadei la Bucuresti
- Noul sediu Lafarge, Bucuresti
- 18 sedii Raiffeisen Bank
- Sediul companiei Flexxelf, Bucuresti
- Charles de Gaulle Plaza, Bucuresti