Secretara pentru o companie stabila in plina ascensiune

S.C. Tehnic Job Consult S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Societate de selectare si plasare forta de munca angajeaza secretara Full Time pentru sediul central.

CERINTE

Candidatul trebuie sa aiba cunostinte de :
- Secretariat ( preluarea si transferul apelurilor , transmiterea faxurilor, sarcini administrative ),
- Contabilitate primara ,evidenta clienti
(administrare retea de clienti), plati, facturare, gestiune (procesarea facturilor intr-un program de gestiune)
- Operare sistem de gestiune (vanzari plus) MS Office (Word, Excel, Outlook)
- Relationare cu clienti
- Persoana dinamica, rezistenta la stres, ordonata, flexibila, prezentabila
- Cunostinte de limba engleza.

BENEFICII OFERITE

- Salariu motivant
- Bonusuri
- Posibilitate de avansare
- Orar flexibil

Societate acreditata pentru selectia si plasarea fortei de munca pentru angajatori de top din tara si din strainatate.