Secretara pentru o companie din domeniul investitiilor imobiliare

ProfiPower SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru isi desfasoara activitatea in domeniul imobiliarelor, obiectul principal de activitate reprezentandu-l achizitionarea de terenuri pe care se construiesc imobile.

- Ofera sprijin administrativ echipei de lucru
- Gestioneaza, distribuie, primeste si expediaza corespondenta interna si externa
- Gestioneaza apelurile telefonice, faxul si imprimanta
- Organizeaza documentele interne, inregistreaza intrarea/ iesirea corespondentei
- Traduce diferite documente
- Redacteaza scrisori- in limba Romana si Engleza, catre furnizori/ clienti
- Planifica intalniri, organizeaza protocoale, achizitioneaza bilete de avion
- Intocmeste registrul de casa
- Alte activitati legate de postul oferit

CERINTE

- Persoana dinamica
- Cunostinte bune de operare PC (MS Office- Word, Excel, PowerPoint)
- Familiarizata cu echipamentele de birou si modul lor de functionare (ex. Fax, scanner, copiator etc)
- Abilitatea de a lucra cu numere
- Cunostinte de limba Engleza
- Foarte bune abilitati de tehnoredactare (viteza si corectitudine)
- Atentie la detalii
- Excelente abilitati de comunicare si interrelationare
- Persoana discreta
- Prezenta placuta, aspect profesionist
- Foarte organizata
- Capabila sa prioritizeze, rezistenta la stress

BENEFICII OFERITE

- Mediu de lucru modern
- Posibilitatea de a lucra cu adevarati profesionisti
- Oportunitatea de a va dezvolta o cariera
- Oportunitatea de a lucra intr-o companie de renume de pe piata!

Daca sunteti interesat de acest post, va rugam vizitati websiteul nostru
www.profipower.ro
si trimiteti-ne CV-ul dumneavoastra la
recrutare@profipower.ro!

ProfiPower is a specialized recruitment company, dedicated to placing professionals with university or advanced degree in the following fields: finance, IT, human resources, sales and marketing, management, legal, and engineering. Our services include permanent and temporary recruitment as well as tailor made human resources-, in- and outsourcing solutions to meet the client\\\'s specific needs.