Secretara part time

B.Smart Language Centre

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asistarea profesorilor si a studentilor, precum si a insotitorilor acestora (in cazul copiilor care vin insotiti de parinti).
Intocmirea si editarea diverselor documente (oferte, cereri de inscrieri).
Gestionarea cererilor de inscriere a cursantilor, a platilor efectuate si a facturilor.
Gestionarea apelurilor telefonice.
Organizarea diverselor activitati administrative.
Evidenta necesarului de consumabile.
Procurarea de materiale necesare bunei desfasurari a cursurilor.
Alte activitati de secretariat.

CERINTE

Persoana persuasiva, puternica orientare catre client si catre rezultate, abilitati foarte bune de comunicare, punctuala, organizata, bune cunostinte de MS Office si Internet Explorer.

BENEFICII OFERITE

Mediu de lucru foarte placut si motivant, posibilitati de avansare in cariera.

Centrul de limbi straine B.Smart te asteapta pe tot parcursul anului la cele doua sedii ale sale, pentru a invata o limba straina intr-un cadru relaxat si prietenos!
Grupele mici de studiu, sediile centrale, conditiile de plata atractive, standardul ridicat al cursurilor, pregatirea si daruirea profesorilor sunt garantiile succesului cursantilor B.Smart!
Nu in ultimul rand, organizam cu succes cursuri de limbi straine pentru copii (5-14 ani) si elevi de liceu, cursuri de limba romana pentru cetateni straini si cursuri pentru companii, la sediul acestora sau la sediile B.Smart.