Secretara / office manager

SC Niko Group Com SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Pregatirea , inregistrarea si depunerea documentatiilor necesare obtinerii autorizatilor/avizelor necesare desfasurarii activitatii curente;
-Reprezentarea societatii in relatia cu institutiile statului, depunerea cererilor, adreselor;
- Tinere evidentei actelor , informatii asupra clientilor sau documentelor importante;
-Mentinerea relatiei cu partenerii companiei si implicarea activa in proiectele derulate;
-Sarcini administrative si de organizare, relationate cu departamentele companiei ;
-Atributii de secretariat –preluarea apelurilor telefonice, gestionarea corespondentei;
-Sa se ocupe de aprovizionarea cu articole de birou necesare unei firme eficiente ;
- Sa asigure buna functionare a aparaturii de birou : fotocopiatoare, faxuri, telefoane , etc

CERINTE

-Operare PC –nivel mediu /avansat :Word ,Excel , Power Point;
- Limba engleza scris/ vorbit la nivel avansat;
- Persoana adaptabila ,cu gandire flexibila ,cu dorinta de dezvoltare profesionala;
- Capacitati de comunicare si relationare dezvoltate;
- Abilitati de organizare si gestionare a mai multe proiecte simultan;
- Rezistenta la stres;
-Viteza de redactare a documentelor;
- Permis de conducere categoria B ( experienta minim 1 ani).

WIN BET este o companie aflata in plina ascensiune, cu peste 8 ani de experienta pe piata gamblingului & entertainmentului din Romania. Ne mandrim cu o echipa tanara si dinamica, carora le oferim sanse reale si continue de promovare si dezvoltate profesionale .