Secretara / Office Manager

Parter

Job expirat

RESPONSABILITATI

- preluarea, inregistrarea, indosarierea si arhivarea documentelor interne si externe, a facturilor si chitantelor;
- primirea,inregistrarea si repartizarea corespondentei in interiorul organizatiei;
- primirea persoanelor care doresc sa ia legatura cu angajati ai firmei
- copiaza/redacteaza/tehnoredacteaza diferite materiale si documente
- expedierea corespondentei si a altor documente(e-mail, fax, scanner)
- pastrarea si operarea in diverse registre de evidenta;
- furnizarea de informatii clientilor in legatura cu activitatea si programul organizatiei.
- facturare
- aprovizionare birotica
- comenzi furnizori
- urmarire plati - incasari
- promovare on line & social media
- culegere , clasificare si interpretare a informatiilor
- gestioneaza documentele de interes general al firmei
- asista managementul firmei in implementarea si dezvoltarea de proiecte noi
- ajuta intocmirea regulamentelor interne , organigramei si a fiselor de post
- planificare si organizare a operatiilor si activitatilor
- alte activitati specifice de secretariat

CERINTE

- experienta anterioara pe un post similar constituie avantaj.
- cunostinte contabilitate primara necesare
- punctualitate, indemanare, seriozitate
- persoana placuta, onesta si practica, organizata, energica si descurcareata
- atentie concentrata si distributiva
- usurinta, claritate si coerenta in exprimare
- seriozitate, perseverenta, integritate, profesionalism, dinamism, perseverenta si optimism;
- abilitati de comunicare si relationare;
- capacitate de analiza, sinteza si selectie a informatiilor;
- abilitati de organizare (gestionare, arhivare), planificare, coordonare;
- aptitudini de comunicare orala si scrisa si de a lucra cu documente
- sa cunoasca si sa utilizeze programe de calculator : Microsoft Office: Word, Excel, Powerpoint;
- sa cunoasca limba engleza la nivel avansat; cunoasterea limbii spaniole constituie avantaj
- carnet auto.
- aspect fizic placut.

BENEFICII OFERITE

- contract individual de munca
- salariu fix + bonusuri
- telefon
- posibilitate de promovare
- atmosfera degajata
- program flexibil

Companie specializata in dezvoltarea de aplicatii si platforme de mobile, websiteuri, mobisiteuri - siteuri optimizate pentru mobil, digital marketing, SEO, SEM, Adwords, YouTube, TV Online