SECRETARA LA PRESEDINTE CONSILIU DE ADMINISTRATIE

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Acorda asistenta Presedintelui Consiliului de Administratie;
- Asigura un flux informational eficient intre Presedintele Consiliului de Administratie, ceilalti membrii ai Consiliului, departamentele interne si exterior;
- Organizeaza agenda de lucru a sefului direct;
- Organizeaza intalnirile Consiliului de Administratie, participa la acestea atunci cand este cazul si intocmeste procesul verbal de sedinta;
- Reprezinta pe plan intern si extern seful direct in diferite probleme;
- Organizeaza calatorii de afaceri (rezervari cazare, achizitionare bilete avion), intalniri de afaceri sau diverse evenimente;
- Redacteaza documente, rapoarte, informari conform cerintelor sefului direct.

CERINTE

- Absolvent studii superioare;
- Cunostinte limba engleza si italiana-cel putin nivel mediu(cerinta obligatorie);
- Cunostinte foarte bune de utilizare PC-MS Office, Internet;
- Persoana comunicativa, riguroasa, organizata, atenta la detalii;
- Disponibilitate la program prelungit.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant;
- Oportunitatea de a lucra intr-un mediu profesonist.