SECRETARA KODAK ROMANIA

Expertocredite

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Preia si efectueaza legaturi si convorbiri telefonice;
- Primeste si distribuie corespondenta;
- Asigura indosarierea documentelor;
- Transmite /primeste fax-uri si e-mail-uri;
- Tine agenda intalnirilor cu clientii, pentru Directorul General;
- Permite/Opreste accesul persoanelor la Directorul General in functie de instructiunile primite;
- Furnizeaza diverse informatii, la cerere (taxi, restaurante, mersul trenurilor etc.);
- Multiplica documentele conform cerintelor;
- Tine contabilitatea zilnica a cheltuielilor administrative si preda zilnic monetarul detinut;
- Serveste ceai, cafea, bauturi racoritoare, la solicitarea directorului general;
- Primeste si directioneaza in firma clientii si vizitatorii;
- Asigura activitate de protocol pentru clienti si vizitatori;
- Organizeaza si supravegheaza activitatea de curierat;
- Inregistreaza orice document care intra / iese din firma

CERINTE

- Minim 3 ani experienta intr-o pozitie similara
- Cunostinte foarte bune de limba engleza
- Cunostinte foarte bune de MS Office: Word, Excel, Power Point
- Abilitati de lucru cu aparatura de birou: telefon, fax, imprimanta, scanner
- Atentie la detalii, rigoare
- Orientare catre client
- Capacitate de incadrare in termene
- Foarte bune abilitati de comunicare

BENEFICII OFERITE

Se ofera conditii de lucru excelente si oportunitatea dezvoltarii carierei intr-un mediu profesionist.
Sediul Kodak- Bucurestii Noi, Sector 1

DESCRIEREA FIRMEI

recrutare si consultanta